In verband met de coronamaatregelen mogen er 70 gemeenteleden bij de dienst aanwezig zijn. Ook zullen er meer stadsbrede diensten zijn.

Voor de zondagen waarop de Bethelkerk gesloten is vanwege een stadsbrede dienst zal de dienst in de Vredeskerk zijn en vice versa. Daarnaast zal er een digitale versie van de dienst zijn. De diensten in de Bethelkerk zijn op zondag, aanvang 10.00 uur, worden opgenomen en zijn live te volgen. I.v.m. de drukte op kerkomroep op zondagmorgen gaat de voorkeur dan uit naar youtube. Terugkijken kan zowel via youtube als via kerkomroep.nl
De dienst is te volgen via youtube/bethelkerkdenhelder en via https://www.kerkomroep.nl/#/kerken/10010 of klik hier.
Hierbij zijn aanwezig de predikant, organist, ouderling van dienst, diaken, koster, beamerist/studio TV en de toegestane gemeenteleden

Deze liturgie van de dienst vindt u op de pagina: nieuwsbrief en liturgie Bethelkerk

 

In de komende periode zullen veel van de volgende activiteiten niet door gaan, bijvoorbeeld Vorming en Toerusting, inloop, vriendenkring, gemeentemaaltijd in de Bethelkerk. De gebedskring en de inloop op woensdagmorgen worden wel gehouden. Let u verder op de nieuwsbrieven en de website.