Bijna 100 palmpaasstokken en paasmandjes

15 april 2020

Wat veel blije gezichten, zowel op Palmzondag als in het Paasweekend, bij de ouderen uit onze gemeente!
Veel kinderen hebben een Palmpaasstok versierd, en naar opa, oma of iemand anders gebracht. Er gingen ook 20 stokken naar het Houwinghuis en die werden daar enthousiast ontvangen. Vooral nu men geen bezoek meer kan krijgen, een welkome afleiding.
Omdat de lijst met mensen, die wel een steuntje in de rug konden gebruiken, nog veel langer was, zijn er door de Kinderkringleiding nog een heleboel paasmandjes gemaakt, net als andere jaren, maar dit keer niet voor de kinderen maar voor de ouderen.
In totaal zijn er bijna 100 stokken, paasmandjes en andere paasattenties weggebracht.
Iedereen heel erg bedankt voor het maken en/of wegbrengen!

Gretske Haaksma-Kuperus