Boekenmarkt 23 maart 2019

boekenDe opbrengst van de volgende boekenmarkt in de Bethelkerk is bestemd voor het Bethelkamp voor kinderen, (8 t/m 16 jaar) hun neefjes, nichtjes, vriendinnetjes en vriendjes van de Protestantse Gemeente Den Helder.
Tijdens het kamp staat verbinding met geloof, de kerk en elkaar centraal. Jammer genoeg worden de kosten elke keer hoger.

Tussen 10.00 en 13.00 uur nodigt de leiding van de kinderkamp en het boekenmark team u, jij en jullie uit. Voor jullie de kans om boeken uit te zoeken, genieten van een goed gesprek onder het genot van een kopje koffie/thee, gebak of soep allemaal voor vriendelijke prijzen.

Tegelijkertijd de kans om de leiding van de kinderkamp een ruim budget te gunnen waarvan ze meer activiteiten kunnen ontwikkelen en de kamp kosten voor de ouders drukken. Heeft u boeken, prijzen of lekkers, graag naar de kerk brengen bij het opzetten vrijdag 22 maart tussen 14.00 en 16.00 uur of na 19.00 uur.

Ook zijn u jij en jullie welkom om te helpen. Liever laten ophalen, neem contact met Patricia tel. 628609 of Henk tel. 0615575698
Tot ziens op de boekenmarkt zaterdag 23 maart in de Bethelkerk , Prins Hendriklaan, Den Helder.