Een kerkuitzending via de kerkomroep.

Doordat er op het ogenblik door zoveel kerken gebruik wordt gemaakt van kerkomroep.nl gaat de live ontvangst van videobeelden vaak mis. Live beluisteren ging wel.

Om dit op te vangen probeert de kerk de dienst op zaterdag op te nemen waardoor het mogelijk is deze zondag te bekijken. Maar in een week waarin er op donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag een dienst is ging dat even niet. Deze diensten konden, nadat de dienst was afgelopen, wel teruggekeken worden.

De dienst van aanstaande zondag, 19 april, zal weer op zaterdag worden opgenomen zodat u deze zondag kan bekijken.

Om u een idee te geven van hoeveel mensen er voor u aan het werk zijn om een uitzending van een dienst mogelijk te maken heb ik wat foto’s voor u gemaakt. Wel wil ik opmerken dat op andere dagen soms andere mensen aan het werk zijn.

previous arrow
next arrow
Slider