Stadsbrede dienst 1 augustus

Viering Heilig Avondmaal

In aansluiting op het Laatste Avondmaal, waarin Jezus zelf ons opriep, en in de traditie van eeuwen vieren wij met regelmaat het Heilig Avondmaal, de maaltijd van de Heer. Jezus zelf is onze gastheer die ons nodigt en wij ontvangen brood en wijn uit zijn hand. Wij gedenken zijn leven, sterven en opstanding. In deze tijd van aanpassing blijft iedereen tijdens de viering van het Heilig Avondmaal op zijn plaats zitten, de predikant en de dienstdoende diaken(en) zullen brood en wijn uitdelen.

Wanneer u deze zondag niet in de kerk aanwezig bent nodigen wij u uit het Heilig Avondmaal thuis mee te vieren. U kunt vooraf brood en wijn of druivensap klaarzetten en afdekken. Mocht u alleen thuis zijn dan kunt u voor deze zondag ook met iemand afspreken om samen de dienst mee te vieren.

Dat wij met elkaar een gezegende dienst mogen beleven.