Voorlichtingsavond voor de mensen die de video camera’s en de beamer bedienen

Geert van ’t Zand, die via zijn beroep veel met beeldindeling en wisseling te maken heeft, gaf een voorlichting over hoe je het beste een spreker in beeld kan zetten en hoe men kan voorkomen dat die persoon uit beeld verdwijnt als hij zich verplaatst.

Ook kwam ter sprake dat als het over dingen gaat die in de kerk aanwezig zijn je die ook moet laten zien. Bv. de bloemen gaan naar… breng dan ook de bloemen in beeld.

Tevens legde hij uit wat je moet doen als je 2 mensen met de camera moet volgen. Kortom er was veel informatie die nog moet worden ingeslepen bij de mensen die de apparatuur bedienen, maar ik denk dat het voor de mensen, die thuis de kerkdienst volgen, ten goede komt.

previous arrow
Video_0001
Video_0003
Video_0004
Video_0006
next arrow