Warme dekenactie Leger des Heils

Warme dekenactie Leger des Heils, vrijwilligers gevraagd

We hoeven u niet te vertellen dat we als maatschappij moeilijke tijden tegemoet gaan. We zien en horen het om ons heen en wellicht heeft u zelf ook te maken met de toenemende inflatie en de daarbij behorende gevolgen. De torenhoge energierekeningen zorgen voor een (nieuwe) grote groep mensen met financiële moeilijkheden. Veel mensen zullen pas in het nieuwe jaar iets van het door het kabinet aangekondigde steunpakket merken en gevreesd mag worden dat een grote groep mensen de komende wintermaanden in de knel en in de kou komen te zitten. Het Leger des Heils heeft het initiatief opgevat om in de periode van 1 november tot en met 31 januari de buurthuiskamer aan de Vismarkt 22 dagelijks open te stellen, zodat aan mensen in alle opzichten een warme plek geboden kan worden. Het streven is om dagelijks een ontbijt, lunch en een eenvoudige maaltijd aan te bieden.

U begrijpt dat dit een hoop vrijwilligers vraagt die deze drie dagdelen kunnen bezetten want dat gaat het Leger des Heils namelijk zelf niet redden. Daarom een dringende oproep om u als vrijwilliger aan te melden. Dit kan zondag 30 oktober in de stadsbrede dienst in de Bethelkerk, bij dhr. Nico Bais of door rechtstreeks contact op te nemen met het Leger des Heils, korps Den Helder via telefoonnummer 06 – 1273 4974 of via het e-mailadres ton.mostert@legerdesheils.nl, sandra.mostert@legerdesheils.nl.