LOS vrijwilligers van de PGDH

Buiten de groep, die op de achtergrond werken, om de kerkdienst op beeld vast te leggen bestaat er nog een kleine groep mensen die het mogelijk maakt om via de LOS naar een kerkdienst te luisteren.

Ik denk dat ik, Arie Bosschaart, rond 2005 ben begonnen om mee te werken aan de “Uitzending voor kerken”. Er waren toen 7 kerken die hieraan mee deden.

Het programma zag er, voor mij, toen als volgt uit:
Muziek draaien tot de kerkdienst begon, de kerkdienst doorschakelen en bijregelen en daarna kwam er iemand die het kerknieuws bracht wat je dan tussen wat muzikale nummers liet horen. De uitzendingen werden verzorgd vanuit de oude LOS studio op de 1e verdienping van een pand aan de Kerkstraat. Nu gebeurt dit vanuit de studio aan de Torplaan 4.

Intussen is het aantal kerken uitgedund tot 4. De ploeg die het LOS blok “Uitzending voor kerken” doet voor de Protestantse Gemeente te Den Helder bestaat uit 3 mensen. Dit zijn de heren Nederveen, Okel en Bosschaart.

Wilt u ook eens luisteren naar dit programma en u weet niet waar dit te vinden is klik dan hier voor meer informatie.

Arie Bosschaart

previous arrow
1
2
3
4
5
6
 
next arrow